GÜNCEL ETKİNLİKLER

Yeni Hayat Gelişim Merkezi

Aile Dizimi

29 Temmuz 2018

Aile Dizim Çalışmaları; Dizim yapılan kişiler ve katılımcıların ruhsal, bedensel ve bilişsel yanlarına ait görünmeyenleri, dile gelmeyenleri ve kişilerin bilinçaltı yansımaları ve de gölge yanları fark edebilmesine olanak sunar, Dizim yapılan kişilerin ve katılımcıların kendilerine dışarıdan bir başka göz gibi bakabilmesini…

Eğitim Detayları:

Dördüncü Yol ile Kendini Keşfetme

7 Ağustos 2018

Kendini Bilmek, yüzyıllar boyunca dinlerin, ekollerin, felsefenin ve ezoterik temelli çalışmaların ortak amacı olmuştur. Araştırmacı filozof George Gurdjieff tarafından ortaya konulan ve öğrencileri vasıtasıyla günümüzü aktarılan Dördüncü Yol ekolü insanın kendini tanıma sistemleri arasında teorik ve uygulanabilirlik açısından ve sonuç almadaki başarısından dolayı her dönemde tercih edilen bir yol olmuştur.

Eğitim Detayları:

İnsan ve Yeryüzü Eğitimleri

11-12 Ağustos 2018

Bazen bir mekana girdiğimizde durup dururken kendimizi huzursuz hissederiz. Bu şekilde hissetmemizin sebebi çeşitli kaynaklardan ortaya çıkmış veya çeşitli nedenlerle oluşmuş strestir. Farkına varmasak da ortamdaki bu durum düşüncelerimizi, duygularımızı, konuşmalarımızı, eylemlerimizi ve sağlığımızı etkiler.

Eğitim Detayları: