Ayçin TEKER

Points of You

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Yaklaşık 15 sene boyunca finans sektöründe özel bir bankada yönetici olarak çalıştı. 30’lu yaşlarında başlayan “Ben kimim?” sorusu ile başlayan kişisel arayışı onu fotoğrafla buluşturdu.
2012 yılında hayatına fotoğraf girdi. Hobi olarak başladığı fotoğraf sanatını, şu an profesyonel olarak devam ettirmektedir. Fotoğrafın, kişinin dönüşüm sürecinde yarattığı farkındalığı koçluk eğitimi ile devam ettirdi.
2015 yılında başladığı Profesyonel Koçluk Eğitimini, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından
akredite olan SOLA UNITAS AC ‘de tamamladı.
Profesyonel Koç ve Fotoğrafçı olarak kişisel dönüşümündeki gücüne inandığı fotoğraf ve koçluk alanlarını artık atölye çalışmalarında birleştirmektedir.

Aldığı Eğitimler:

* Temel ve İleri Düzey Fotoğraf Eğitimi- Faruk Akbaş
 * Profesyonel Koçluk Eğitimi- Sola Unitas AC
* Trainer Certification Program- Points of You Polonya

Points of You

THE COACHING GAME
Ödül kazanmış bir oyun!
The Coaching Game kişisel ve kurumsal gelişim için güçlü ve yaratıcı bir araçtır. Bu araç olağan düşünce kalıplarımızdan bizi çıkarak, kendimize farklı bir yerden bakmamıza olanak tanır. Bu da değişim, gelişim ve büyüme için yeni fırsatlar yaratır. Düşünce ve iletişim süreçlerini harekete geçirme kabiliyeti bakımından; yaşam ve iş koçları, eğitmenler, terapistler, psikologlar, danışmanlar, grup liderleri için kullanımı son derece pratiktir. Yalnız, bire bir, küçük veya 100’den fazla kişilik gruplarda bile kullanılabilir, her türlü objektife veya konuya kolaylıkla adapte edilebilir.
Daha Fazla Bilgi