Manolya ÖĞÜT

  • Hamile Yogası – Yoga

1985 İzmir doğumlu olan Manolya ÖĞÜT, İngilizce işletme mezunudur ve bir süre kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra yoga ile tanışmıştır. Yoga hayatını profesyonel olarak devam etmek için öncelikle Hatha Yoga eğitimi almıştır.

Çevresindeki annelerin gebelik süresince hem psikolojik hem de fizyolojik olarak yaşadıkları problemlerden yola çıkarak Hamile Yogası Eğitmenlik Eğitimi almaya karar vermiştir.

İstanbul Annezen ve Doun’da eğitimlerini tamamlamış ve çeşitli hastane, klinik ve kurumlarda Hamile Yogası Yin Yoga ve Hatha Yoga; bireysel ve kurumsal dersler vermektedir.

Gebelik, doğum ve sonrası süreçte; hamile yogası ve nefes çalışmaları ile annelerin bebekleri ile daha güçlü bir bağ kurmalarını sağlarken, yoganın psikolojik ve fizyolojik faydalarını sevgiyle sunmaktadır.

Hamile Yogası – Yoga

  • Manolya ÖĞÜT

Yoga hayat koşuşturmacasının içinde kişinin sadece kendi ruhu, bedeni ve zihni için kendi kendine kalarak ayırdığı bir zaman dilimidir. Yoga kelimesi birleştirmek, bütünlük  anlamına gelir, ruhu, zihni, bedeni bir araya getirmeyi amaçlar.

Bilgilerinizi Ulaştırın Sizi Arayalım : 0 532-340-9838

WhatsApp ya da Sms ile bilgilerinizi ulaştırın, sizi arayalım.