Özcan YILDIZ

  • Aile Dizimi

Eğitmen & Danışman Özcan YILDIZ, Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Lisans mezunu olup Gazi Üniversitesinde Eğitim Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Özcan YILDIZ, Yaşamın kendisi için ne sunduğunu değil, kendisi ne yapabildiğini önemser ve sorgular. Yaşamdaki tüm alanlarda sorumluluğun ve soruların cevabının ötekindeki olanı değil kendindeki cevabını ve karşılığını arar ve de problemlere bütüncül ve sistemik yaklaşım ile yönelimi benimser. Bilime ve gerçekliğe yaşamında daima yer verir ve inanmadığı çalışmaları, çözümleri veya uygulamaları rehber edinmez ve başkasına sunmaz. Aile Dizimi Grup/Bireysel Çalışmasının kişideki dönüşümüne ve etkinliğine inanan Özcan YILDIZ, DGfS-Alman Sistem Dizimleri Birliği’nin, Terapist Eğitmenliği ve Sistem Dizimleri Eğitimi yapabilme yetkisi verdiği ve aynı zamanda ISCA-Uluslararası Sistem Dizimleri Birliği’nin de kurucu üyelerinden Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü (TSDE) Başkanı Mehmet ZARARSIZOĞLU’ndan üç yıl

süre ile “Aile Dizimi & Sistem Dizim Terapistliği (Grup / Bireysel) Eğitimini” tamamlamıştır. TSDE’nin bünyesinde Heinrich Breuer’den “Hipnoterapi” Eğitimini tamamlamıştır.

Aile Dizimi & Sistem Dizimi Grup / Bireysel Seans Çalışmaları ile Eğitmenlik ve Danışmanlık hizmetleri vererek TSDE’nin Akreditasyon Eğitim Süreçlerini devam ettirmektedir. Özcan YILDIZ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Aile Dizimi

  • Özcan YILDIZ

Aile Dizim Çalışmaları; Dizim yapılan kişiler ve katılımcıların ruhsal, bedensel ve bilişsel yanlarına ait görünmeyenleri, dile gelmeyenleri ve kişilerin bilinçaltı yansımaları ve de gölge yanları fark edebilmesine olanak sunar, Dizim yapılan kişilerin ve katılımcıların kendilerine dışarıdan bir başka göz gibi bakabilmesini ve kişilerin kendilerine ait farklı parçalarını aynı anda görebilmesinin ve fark etmesinin düzlemini sağlar,

  • Aile Dizimi
  • Yaşam Boyu Gelişim Atölyeleri
  • Yıldız ile Ay Çalışması

Bilgilerinizi Ulaştırın Sizi Arayalım : 0 532-340-9838

WhatsApp ya da Sms ile bilgilerinizi ulaştırın, sizi arayalım.