Yash SHEKHAR

 • Şifa ve Kundalini

Yash Shekhar ileri derece Kriya Yoga uygulayıcısı, Tibet Reiki ustası, Ashtanga Yoga öğreticisi Mantra Yoga ustası ve danışmandır. Yash, meditasyon, sağlık, mantra yoga 16 senelik orta derece uygulayıcıdır. O, Ashtanga yoga, Kundalini yoga,  Kundalini vignyan ve Mantra yoganın geleneksel sistemlerini takip etmiştir. Çok genç yaşta başlayan ruhsal yolculuğunda, içlerindeki saklı olan potansiyellik ve farkındalıklarını geliştirip kişisel gelişimleri ile hayat ve sağlıktaki dengelerini sağlayabilen sayısız insan ile bağlantı kurmuştur.

Yash, zihinsel rahatsızlıkları, karaciğer hastalarını, depresyon ve kanser hastalarını, Obsesif Kompulsif Bozuklukları (OKB) başarıyla iyileştirmiştir.

O, Hindistan’nın bir çok sağlık kliniğinde ruhsal danışman olarak çalışıyor ve çözülmesi zor gözüken çeşitli hastalıklarda gözle görülür ilerleme göstermiştir.

Meditasyon, mantra, akıl egsersizleri, bireylerler için Numaroloji çalışmaları ve evler için Feng Shui çizelgeleri sunarak, bireylerin dış çevreden içsel güce ulaşarak bütünsel bir çözüm sağlamalırını sunmuş oluyor. Bu sebepten günlük hayattaki problem dediklerimiz, yerini oyun alanına bırakmış oluyor ve doğa ile harmonik bir şekil alarak Yaşam dediğimiz şeye dönüşüyor.

Deneyimler:

 • 1998 yılından beri gönüllü olarak Yoga ve sağlık uygulayıcısı olarak çalıştı.
 • Hyderabad ve Mumbai’de Ashtanga yoga, Mantra yoga ve Reiki çalışmaları idareciliği
 • 1999’dan beri Çakra dengesi, Aura temizliği, Meditasyon ve sağlık uygulayarak,lemfatik düğüm kanseri, kemik ilik kanseri, arızalı karaciğer, OZH, stres, depresyon, yorgunluk, ateşlenme, karın ağrısı, göğüs ağrısı, sinüs ve kalp problemleri gibi hastalıklara yakalanmış kişileri iyileştirmiştir.
 • Hyderabad ve Delhi’de Meditasyon rehberliği sınıfları.
 • Nefes ve rahatlama teknikleri öğretimi.
 • Yoga aktivitelerinin öğretimi.
 • Katılımcılara fiziksel esneme ve rahatlama egsersizleri rehberliği.
 • Bükme egsersizleri kullanarak esneme ve tüm vücud hareketliliğinin gösterimi.
 • Yoga filozofisi:
 • Yash 4 yaşlarında iken lotus pozisyonunda oturmaktan hoşlanırdı ve kendisini daha rahat bir durumda hissederdi. Zamanla hayatına giren çeşitli Yoga ustalarından basit hareketler öğrenmeye başladı.
 • 2002 yılında kişisel gelişmesiyle birlikte katılmış olduğu Yogada Satsanga Ashram da özellikle Kriya Yoga’ya odaklandı. YSS/SRF’den Kriya yoga’yı kazandıktan sonra, Himalaya ustalarından meditasyonun inceliklerini öğrenmek için yola çıktı.
 • Gereksinim ve ilgi alanlarına göre bir çok insana Ashtanga Yoga, Kundalini Yoga and Mantra yoga’ya yoğunlaşarak yoga öğretti. Daha fazla kişiye öğrettikçe dünyada daha fazla yer etmeye başladı. Bu yüzden O dünyada ve kendinde daha fazla mutluluk, daha fazla güç, daha fazla merhamet, enerji ve barış hissetmeye başladı. Yoga onu kutsadı ve hayatını değiştirdi ve Yoga yaparak insanlara yardımcı olma hissini getirdi.

Şifa ve Kundalini

Feng Shui – Numeroloji – Astroloji

 • Yash SHEKHAR

Yash Shekhar ileri derece Kriya Yoga uygulayıcısı, Tibet Reiki ustası, Ashtanga Yoga öğreticisi Mantra Yoga ustası ve danışmandır. Yash, meditasyon, sağlık, mantra yoga 16 senelik orta derece uygulayıcıdır. O, Ashtanga yoga, Kundalini yoga,  Kundalini vignyan ve Mantra yoganın geleneksel sistemlerini takip etmiştir. Çok genç yaşta başlayan ruhsal yolculuğunda, içlerindeki saklı olan

Şifa ve Kundalini

Feng Shui – Numeroloji -Astroloji

Bilgilerinizi Ulaştırın Sizi Arayalım : 0 532-340-9838

WhatsApp ya da Sms ile bilgilerinizi ulaştırın, sizi arayalım.