Points of You

Ayçin TEKER

Ödül kazanmış bir oyun!
The Coaching Game
The Coaching Game kişisel ve kurumsal gelişim için güçlü ve yaratıcı bir araçtır. Bu araç olağan düşünce kalıplarımızdan bizi çıkarak, kendimize farklı bir yerden bakmamıza olanak tanır. Bu da değişim, gelişim ve büyüme için yeni fırsatlar yaratır. Düşünce ve iletişim süreçlerini harekete geçirme kabiliyeti bakımından; yaşam ve iş koçları, eğitmenler, terapistler, psikologlar, danışmanlar, grup liderleri için kullanımı son derece pratiktir. Yalnız, bire bir, küçük veya 100’den fazla kişilik gruplarda bile kullanılabilir, her türlü objektife veya konuya kolaylıkla adapte edilebilir.
Görsel olarak, estetik ve kullanımı kolaydır. 65 konu sunar ve bu konulara istinaden sayısız ilginç yorum önerisi içerir. Doğrudan veya metaforla, direkt veya yaratıcı ve tüm bunların birlikteliğiyle ilginç bağlamlar yaratırken, yeni yolları işaret eder.
The Coaching Game kitinde 65 kart, 165 sayfalık renkli baskı bir kitap, bir süreç haritası örtüsü ve odak notları vardır.

Kimler Katılabilir?

Koçlar, insan kaynakları departmanı yöneticileri, eğitmenler, öğretmenler, psikologlar, rehberler ve kişisel gelişime ilgi duyan herkes.
1 TCG (The Coaching Game) + Eğitim materyalleri+ Teknik destek+ Uluslararası Ağa katılım+ 6 CCEs (Öğle yemeği eğitime dahildir.)
Bu eğitimde katılımcılar şunları deneyimleyip öğrenirler:
*  Farklı bakış açısını başlatmayı;
*  Takımlarla, ekiplerle çalışırken etkin performans sergilemeyi;
*  Özgün konuşmalar yapmayı ve güven oluşturmayı;
*  Yaratıcı düşünceyi uygulamayı;
*  Her türlü içerik, konu, objektife veya hedef kitleye araçları uyarlamayı…
Ayrıca bu çalışma şunları da kapsar;
*  Araca yönelik teorik geçmiş,
*  Adım adım talimatla anlatım,
*  Uygulamalar,
*  Eğitim dokümanları,
*  Çalışma kağıtları,
*  Arkadaşlarınız, aileniz, çevrenizdekilerle oynayabileceğiniz şablonlar…
ICF tarafından akredite edilmiş bu eğitime katılım sonucunda ICF’ten 6 CCEs de kazanırsınız. Eğitim sonunda kendi uzmanlık konunuzda kullanım alanınızla ilgili teknik destek alabilirsiniz. Eğitim bedeline yine 1 adet TCG (The Coaching Game) dahildir.

Eğitmen:

Ayçin TEKER

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Yaklaşık 15 sene boyunca finans sektöründe özel bir bankada yönetici olarak çalıştı. 30’lu yaşlarında başlayan “Ben kimim?” sorusu ile başlayan kişisel arayışı onu fotoğrafla buluşturdu.

''Ayçin TEKER '' Kimdir?